Kom bij je ware essentie via de adem!
Kom bij je gevoel en intuïtie.
Vanuit mijn vak als shiatsu therapeut en yogadocent ben ik lange tijd met de adem bezig. Bij de Breath Release Academy heb ik een opleiding gevolgd tot ademcoach. Ik zie de adem als DE sleutel van het leven, je essentie komt tot leven in de sessie.
Door de verbonden adem kom je bij je hartenergie en gevoel terecht en bij je onderbewuste stuk. Vaak doen we dingen op de automatische piloot en verstrijkt dag na dag. Leven we echt? Of worden we geleefd.
Hoe is jouw adem? We onderzoek jouw adempatroon. We kijken naar dat patroon en daar horen vaak kenmerken bij bijvoorbeeld dat je minder goed bij je gevoel kunt komen. Of je loopt steeds tegen hetzelfde patroon aan. Het kan vermoeidheid zijn enz.
We starten met 1 sessie en bepalen daarna of je nog verder gaat met 3 herhalende sessies. We spreken een doel af na de sessie waar je mee aan de slag gaat.
De sessies zelf heb ik als magie ervaren en dat kan gepaard gaan met tintelingen, koude, warmte, krampen in de vingers, trilling in de benen maar ook visuele beelden en soms meer. Je hebt geen drugs nodig om high te gaan.

Ademsessie: de feiten en ervaringen van anderen
Hieronder deel ik twee onderzoeken waaraan deelnemers hun eigen ervaring beschrijven over wat de sessies van verbonden adem met hen deed. “OUDE PIJN EN VERDRIET KOMEN NAAR BOVEN EN IK VOELDE VEEL VERDRIET.” “MIJN OPGESLAGEN EMOTIES EN SPANNINGEN KREGEN MEER RUIMTE, WAARBIJ VREDE IN MIJN HOOFD EN LICHAAM WAS EN MIJN LEVENSENERGIE (WEER) KON STROMEN. IK WERD ZOWEL FYSIEK ALS EMOTIONEEL GEKALMEERD.” “IK VOELDE ME VOLLEDIG VRIJ EN GE-AARD.” https://mcusercontent.com/c0c8f24cf4026c8cd5311a788/files/b8a88cd1-7f26-2c20-ea77-acc08e2719c7/Feiten_ademsessie_1_.pdf https://mcusercontent.com/c0c8f24cf4026c8cd5311a788/files/ecfdb5a7-a5bc-1d74-29a6-6f9210558c10/feiten_ademsessie_2.pdf
“ENGELEN WAREN OM MIJ HEEN EN EEN AANWEZIGHEID ZO INTENS VAN LIEFDE EN LICHT DAT IK VOELDE DAT IK ECHT THUIS KWAM!
“IK ERVAARDDE DIEPE VERBINDING EN VREDE MET MIJZELF EN DE WERELD OM MIJ HEEN.” “IK HAD EEN SUPER DUIDELIJK VISIE VAN WAT DEZE ERVARING BETEKENDE VOOR MIJN DAGELIJKSE LEVEN. IK WIST ALLEEN DAT IK MOEST STOPPEN MET HET NASTREVEN VAN DINGEN DIE MIJN INNERLIJKE RUIMTE BEPERKEN. DAT ALS IK IN MIJN EIGEN TEMPO LEEFDE, EN MIJN EIGEN ENERGIE MIJN HOOGSTE PRIORITEIT ZOU MAKEN, IK STERKER ZOU ZIJN DAN IK OOIT VOOR MOGELIJK HAD GEHOUDEN".
Deze maand kun je een sessie ontvangen voor 99 euro. Heb je vragen laat mij dan weten welke dat zijn.